Strefa instalatora

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – Wielkopolskie

Coraz więcej osób interesuje się rozwiązaniem, jakim jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. Wielkopolska to kolejne województwo, na terenie którego świadczymy swoje usługi jako firma BamarTech. System ten stosowany jest na terenach, gdzie nie funkcjonuje sieć kanalizacyjna. Jest to doskonała alternatywa dla różnego rodzaju zbiorników bezodpływowych, jakimi są szamba. Czy warto zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków? Czym jest szambo ekologiczne?

Przydomowe oczyszczalnie na terenie Wielkopolski

Na rynku nieustannie pojawia się wiele sposobów gromadzenia zanieczyszczeń, pochodzących z gospodarstw domowych. Przydomowe oczyszczalnie ścieków w Wielkopolsce cieszą się bardzo szybko rosnącą popularnością. Wynika to z faktu, że tego rodzaju rozwiązanie jest dużo tańszą w eksploatacji alternatywą dla standardowych szamb. Co więcej, taki sposób gromadzenia oraz oczyszczania ścieków jest przyjazny dla środowiska. Zasada działania ekologicznego systemu jest bardzo prosta. Do specjalnego zbiornika wprowadzane są odpowiednie bakterie, które rozkładają ścieki na zupełnie nieszkodliwe związki mineralne.

Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków, realizowany w Wielkopolsce przez naszą firmę BamarTech jest prostszy niż może się wydawać. Ze względu na fakt, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, nie tylko zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie, ale również dostarczymy gotowy produkt. Wszystkie systemy są produkowane w naszej fabryce, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość oraz spełnienie światowych standardów.

Eko szambo – czym wyróżnia się takie rozwiązanie?

Bardzo często pojęcie eko szamba jest wymiennie stosowane jako synonim przydomowej oczyszczalni ścieków. Pomimo zbliżonych zasad działania, są to dwa różne systemy. Działanie szamba ekologicznego, które również można znaleźć w naszej ofercie, opiera się na zjawisku zwanym sedymentacją. Na czym ono polega? Cięższe zanieczyszczenia oddzielają się od płynnych i opadają na dno, a dzięki odpowiedniej budowie zbiornika, szkodliwe substancje nie dostaną się do gruntu. Mieszkańcy decydujący się na zakup eko szamba z naszej oferty, mogą być pewni szczelności oraz wysokiej odporności na działanie warunków atmosferycznych.

Szamba ekologiczne w Wielkopolsce

Oprócz wysokiej klasy produktów niezbędnych do stworzenia przydomowej oczyszczalni ścieków, a także ekologicznego szamba, potencjalni klienci mogą u nas znaleźć różnego rodzaju studnie, przepompownie, a także zbiorniki na wodę opadową. W przypadku zainteresowania magazynowaniem wody deszczowej serdecznie zachęcamy do zapoznania się z warunkami dofinansowania do deszczówki, jakie można otrzymać w województwie wielkopolskim. Jest to doskonała i przyjazna środowisku forma oszczędności. W razie pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.

Nasze usługi w Wielkopolsce oferujemy między innymi na terenie:

Jeśli Twojej miejscowości nie ma na liście – skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą,
wypełnij formularz zgłoszeniowy.