Strefa instalatora

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – Poznań

W sytuacji, kiedy nie masz dostępu do kanalizacji lub po prostu szukasz bardziej ekonomicznego rozwiązania i przyjaznego dla środowiska naturalnego, to warto rozważyć montaż szamba ekologicznego bądź przydomowej oczyszczalni ścieków. Są to inwestycje, które od lat wzrastają na popularności. Oferują dużą oszczędność czasu i pieniędzy, a dodatkowo zapewniają możliwość ponownego wykorzystania zużytej wody. BamarTech to firma, która świadczy kompleksowe usługi montażu ekologicznych szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych z Poznania i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – co to jest?

Jest to tańsza alternatywa dla standardowych szamb, z której chętnie korzystają właściciele domów jednorodzinnych. Zasada ich działania jest bardzo prosta i polega na wzbudzeniu wewnątrz instalacji naturalnych procesów biologicznych rozkładających ścieki na związki mineralne. Oczyszczone w ten sposób odpady nie są już groźne dla środowiska. Przydomowe oczyszczalnie ścieków, które oferujemy wyróżniają się wyjątkową budową. Dzięki temu są one nie tylko bardzo szczelne, ale również odporne na działanie zróżnicowanych czynników zewnętrznych. Budowa własnej przydomowej oczyszczalni ścieków w Poznaniu to zatem skuteczny i przyjazny środowisku naturalnemu sposób usuwania zanieczyszczeń.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – zalety

W odróżnieniu od standardowych systemów, w przypadku przydomowej oczyszczalni ścieków nie ma konieczności częstego korzystania z usług firmy, która zajmie się opróżnianiem zbiornika – raz w roku w zupełności wystarczy. Brak konieczności opłacania usługi wywozu nieczystości pozwala zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych rocznie. Dzięki temu cała inwestycja zwraca się w ciągu kilku lat. Ponadto, montaż całej instalacji jest stosunkowo szybki. Przydomowa oczyszczalnia ścieków umożliwia odprowadzenie oczyszczonych nieczystości do gleby poprzez np. podpowierzchniowe nawadnianie roślin co jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Dużą zaletą oferowanego przez nas systemu jest brak wydobywania się nieprzyjemnego zapachu. Specjalnie opracowany, zaprojektowany i wyprodukowany zbiornik, który został prawidłowo zainstalowany i eksploatowany pozwala zakopać głęboko oczyszczalnie, a przy tym jest bardzo wytrzymały. Naszym Klientom proponujemy także szamba ekologiczne

Przydomowa oczyszczalnia ścieków i szambo ekologiczne – dlaczego jeszcze warto?

W BamarTech tworzymy rozwiązania na miarę potrzeb naszych Klientów. Oferowane przez nas rozwiązania eliminują problem odprowadzania nieczystości na tych działkach, które nie mają możliwości skorzystania z kanalizacji miejskiej lub gminnej. Gotowe systemy zostają właściwie dopasowane do Twoich wymagań i warunków. Nasze systemy są również bardzo łatwe w eksploatacji. W rezultacie proponowane przez nas przydomowe oczyszczalnie ścieków doskonale łączą w sobie łatwość użytkowania z wysoką efektywnością w oczyszczaniu ścieków. Naszym Klientom proponujemy również szamba ekologiczne. Nowoczesne szamba ekologiczne działają w oparciu o proste rozwiązania, dzięki czemu są bardzo skuteczne i z powodzeniem służą naszym Klientom przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą rozwiązań umożliwiających bezpieczne, skuteczne i przyjazne środowisku magazynowanie i oczyszczanie nieczystości.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków i szambo ekologiczne – dlaczego my?

Jako producent ogromną wagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas produktów. Opracowaliśmy innowacyjne technologie, które sprawiają, że nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków i szamba ekologiczne w Poznaniu wyróżniają się wysoką skutecznością i efektywnością przez długie lata. W naszej firmie czeka na Ciebie odpowiednio wykwalifikowane i doświadczone grono specjalistów, którzy chętnie pomogą Ci w doborze przydomowej oczyszczalni ścieków i szamba ekologicznego. Posiadamy także szeroką ofertę biopreparatów oraz różnego rodzaju akcesoriów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Poznania i rejonu do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.