Strefa instalatora

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – Kościan

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, proponujemy najwyższej jakości rozwiązania dla domów jednorodzinnych. Przydomowa oczyszczalnia ścieków to urządzenie stworzone z myślą o miłośnikach życia w zgodzie ze środowiskiem naturalnym oraz osobach, które chcą cieszyć się pełnym komfortem ekologicznych rozwiązań, których koszty inwestycji szybko się zwrócą. Poza montażem proponowanych przez nas urządzeń zapewniamy także profesjonalny serwis oraz modernizację już istniejących instalacji – a wszystko to w ramach naszych usług dla klientów z Kościana i okolic.

Rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków

Szambo ekologiczne to urządzenie idealne dla osób ceniących sobie życie w zgodzie z naturą. Działa ono na zasadzie mechanicznego oczyszczania ścieków i rozsączania ich do gruntu. W zależności od wybranego modelu przydomowe szamba mogą różnić się między sobą budową, wielkością, a także materiałem, z jakiego zostały wykonane.

W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne oczyszczalnie biologiczne, które są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych szamb przydomowych. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko nie martwić się koniecznością regularnego wywozu ścieków, ale także niskimi kosztami eksploatacyjnymi oraz łatwością w obsłudze. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, wśród naszych propozycji dostępne są trzy modele oczyszczalni biologicznych z serii BioSolid Classic, BioSolid PIX oraz ActivSolid – wszystkie dostępne w kilku wielkościach do wyboru, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wielkości swojego gospodarstwa domowego.

Wśród dostępnych w naszej ofercie rozwiązań dostępne są także przydomowe oczyszczalnie drenażowe — rozwiązanie dedykowane gospodarstwom domowym, do których nie ma możliwości podłączenia publicznego systemu kanalizacji. Ten rodzaj urządzeń jest zupełnie nieinwazyjny dla środowiska naturalnego, a ich montaż jest znacznie mniej kosztowny od alternatywnych rozwiązań. Co więcej, ekologiczna oczyszczalnia drenażowa znajdzie swoje zastosowanie zarówno w przypadku małych, jak i dużych gospodarstw domowych – proponujemy bowiem oczyszczanie o pojemności 1100 l, 2000 l oraz 3000 l.

Zalety przydomowej oczyszczalni ścieków

Jest to przede wszystkim rozwiązanie stworzone z myślą o gospodarstwach z ograniczonym uzbrojeniem lub do których nie dociera publiczny system kanalizacyjny. Ekologiczne szambo, w przeciwieństwie do tradycyjnego, nie wymaga regularnego i kosztownego opróżniania. Przyjazność środowisku gwarantuje budowa przydomowej oczyszczalni, która wyposażona jest w specjalny układ rozsączający ścieki. Co więcej, do ekologicznego szamba nie są stosowane żadne chemiczne substancje, ponieważ proces rozkładu odbywa się z udziałem niepatogenicznych mikroorganizmów w sposób całkowicie naturalny. Ogromną zaletą przydomowych instalacji na nieczystości jest także ich łatwa obsługa oraz niskie koszty związane eksploatacji. Sama inwestycja wymaga oczywiście pewnego nakładu, jednak koszty te bardzo szybko się zwracają, bo w kilka lat. Co więcej, w przeciwieństwie do tradycyjnego szamba, przydomowa oczyszczalnia nie przepełnia się, dlatego jej właściciele nie muszą martwić się sprawdzaniem poziomu ścieków w głównym zbiorniku czy koniecznością zamówienia wywozu nieczystości w przypadku wizyty rodziny.

Serwis ekologicznego szamba — Kościan

Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniego rozwiązania do swoich potrzeb nie jest łatwą decyzją, dlatego w ramach naszych usług oferujemy także profesjonalną pomoc doradcy, który pomoże wybrać najlepsze urządzenie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Co więcej, nasza firma współpracuje z instalatorami z całej Polski, dlatego także klienci z Kościana i okolic mogą liczyć na profesjonalny montaż oraz serwis swojej przydomowej oczyszczalni ścieków. Nasza firma oferuje również serwis oczyszczalni, w ramach którego możemy wykonać zarówno niezbędne naprawy uszkodzonych komponentów, jak i regularne serwisy oraz czyszczenie instalacji.

Masz dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty? Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, który rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą dopasować produkt do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań!