Strefa instalatora

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – Dolnośląskie

Bardzo często na terenach, na których nie istnieje sieć kanalizacyjna, mieszkańcy decydują się na ekologiczny sposób gromadzenia zanieczyszczeń, jakim jest przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dolnośląskie to województwo, na terenie którego świadczymy nasze usługi. Firmę BamarTech tworzy grono specjalistów, którzy dokonują analizy i na jej podstawie proponują innowacyjne rozwiązania oraz odpowiednio dostosowują je do potrzeb klientów.

Przydomowe oczyszczalnie – dlaczego warto zainwestować w taki system?

Oczywistym faktem jest, że przydomowa oczyszczalnia ścieków jest przede wszystkim niezwykle ekologicznym rozwiązaniem. W obecnych czasach świadomość ludzi jest znacznie większa, w związku z tym coraz więcej osób szuka opcji chroniących ekosystem. Co więcej, instalacja przydomowej oczyszczalni pozwala na bezpieczne odprowadzanie filtrowanych ścieków do gleby. Dzięki czemu, w przeciwieństwie do klasycznego szamba, nie ma konieczność opróżniania zbiornika. Warto również wspomnieć, że w przypadku takiego systemu nie wydobywa się nieprzyjemny zapach. Pomimo wysokich kosztów instalacji, późniejsze opłaty związane z jego eksploatacją są bardzo niskie. Wobec czego przydomowa oczyszczalnia ścieków jest doskonałym rozwiązaniem, które nie obciąży domowego budżetu.

Szambo ekologiczne – doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców terenów bez dostępu do sieci kanalizacyjnej

Szamba ekologiczne, inaczej znane pod nazwą eko szamba, to alternatywa dla typowych zbiorników magazynujących ścieki. Tego rodzaju rozwiązanie jest wykorzystywane na terenach między innymi województwa dolnośląskiego, gdzie nie można podłączyć się do sieci kanalizacyjnej. Podobnie, jak w przypadku przydomowej oczyszczalni, instalacja ekologicznego szamba jest bardzo szybka i prosta, co więcej jest to bardzo tani sposób gromadzenia ścieków. Instalacja jednak wymaga okresowego opróżniania zbiornika. Zachęcamy do stosowania tego rodzaju rozwiązań, ponieważ są ekologiczne oraz bardzo ekonomiczne. Nasza firma BamarTech oferuje wysokiej jakości systemy, które są przez nas produkowane, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką szczelność oraz efektywność.

Co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

W naszym obszernym portfolio można znaleźć wysokiej jakości produkty, między innymi takie jak szambo ekologiczne czy przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dolnośląskie to jedno z wielu województw, na terenie którego mieszkańcy mogą skorzystać z naszych usług. Dodatkowo oferujemy także wiele innych, przyjaznych środowisku rozwiązań, takich jak przepompownie lub oczyszczalnie drenażowe.

Osoby zainteresowane zbieraniem wód opadowych i ich ponownym wykorzystywaniem, zachęcamy do odszukania możliwości dofinansowań do deszczówki w województwie dolnośląskim. Jest to doskonała forma oszczędności, którą warto wdrożyć w swoim gospodarstwie domowym. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Jako specjaliści postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi na każdy temat.

Nasze usługi w Dolnośląskim oferujemy między innymi na terenie:

Jeśli Twojej miejscowości nie ma na liście – skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą,
wypełnij formularz zgłoszeniowy.