Strefa instalatora

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – Wrocław

Rozwiązanie stworzone zostało z myślą o gospodarstwach położonych poza lokalną siecią kanalizacyjną oraz wszystkich właścicielach domów, którzy przykładają dużą wagę do aspektu ochrony środowiska naturalnego. Przydomowa oczyszczalnia ścieków we Wrocławiu to ekonomiczne, proste i niezawodne rozwiązanie. Decydując się na tę inwestycję zyskuje się bezpieczeństwo i komfort – nasze autorskie rozwiązania umożliwiają wykorzystanie oczyszczonej ścieków, np. do nawadniania ogrodu podpowierzchniowo, co jest w pełni bezpieczne. W naszej ofercie znajduje się także m.in. szambo ekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – Wrocław

Naszym Klientom z Wrocławia kompleksowo i profesjonalnie dostarczamy rozwiązania z zakresu zarządzania nieczystościami z gospodarstw domowych. Przydomowa oczyszczalnia ścieków to nic innego jak zespół urządzeń, który wykorzystuje się do neutralizacji ścieków wytwarzanych w domu. Innowacyjny system pozwala nie tylko gromadzić domowe nieczystości, ale również je oczyszczać. Oczyszczona treść ściekowa przetwarzana jest na nieszkodliwe związki mineralne, które bez ryzyka można odprowadzić do gruntu.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – zalety

Nie bez przyczyny z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na przydomową oczyszczalnię ścieków we Wrocławiu. Jedną z największych zalet oferowanego przez nas rozwiązania jest bardzo łatwa obsługa. Użytkowanie systemu jest prawie bezobsługowe – można praktycznie o nim zapomnieć. Nie wydziela również żadnych zapachów i może być montowany na nawet małej działce. Koszty eksploatacji systemu są także dość niskie – nieczystości nie wywozi się co kilka tygodni jak to ma się w przypadku tradycyjnego szamba. Chociaż sama inwestycja w przydomową oczyszczalnię ścieków jest dość kosztowna, to zwraca się ona w krótkim czasie – nawet już po kilku latach eksploatacji. Jest to również rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego. Pozwala odprowadzić oczyszczone ścieki bezpośrednio do gleby, która dzięki zaawansowanemu procesowi filtracji nie wpływa negatywnie na środowisko

Szambo ekologiczne – BamarTech

Oferowane przez nas szamba ekologiczne to atrakcyjna alternatywa dla popularnych zbiorników na nieczystości. Ich działanie opiera się na zjawisku zwanym sedymentacją. Niemniej jednak nasze szamba ekologiczne wyróżnia bardzo wysoka wydajność oraz duża stabilność systemu. Są one także nie tylko szybkie w montażu, ale również proste w obsłudze. Charakteryzuje je także doskonała szczelność oraz wysoka odporność na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne. Z uwagi na nieduże rozmiary szamba ekologiczne z powodzeniem stosowane są nawet na małych działkach.

Przydomowe oczyszczalnie i szamba ekologiczne we Wrocławiu

Często terminy szamba ekologiczne oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków stosowane są wymiennie, niemniej jednak pomimo zbliżonych zasad działania są to dwa różne systemy. W BamarTech dokładny system dobieramy indywidualnie do potrzeb inwestora i charakterystyki gospodarstwa domowego. Towarzyszymy naszym Klientom przez cały proces, począwszy od instalacji i skończywszy na eksploatacji systemu. Wykonujemy także cykliczne prace konserwacyjne, dzięki którym oferowane przez nas rozwiązania skutecznie działają przez długi czas. Lata spędzone na doskonaleniu autorskich rozwiązań sprawiły, że dziś nasze szamba ekologiczne oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków z powodzeniem stosowane są w całej Polsce, także we Wrocławiu.

BamarTech – przydomowe oczyszczalnie i szamba ekologiczne

Oprócz szamba ekologicznego oraz przydomowej oczyszczalnie ścieków nasi Klienci mogą znaleźć w naszej ofercie również studnie, przepompownie oraz zbiorniki na wodę opadową. W naszej ofercie znajdują się także zróżnicowane biopreparaty, które przy regularnym użytkowaniu pozwalają na wyraźną poprawę wydajności systemu, a w dłuższej perspektywie mogą również wydłużyć żywotność zastosowanego systemu. Prowadzimy także serwis oczyszczalni ścieków. Ponadto prowadzimy sprzedaż różnego rodzaju akcesoriów dodatkowych, które umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie systemu do indywidualnych potrzeb inwestora czy warunków wodno-gruntownych posesji.