Strefa instalatora

Ile kosztuje przydomowa przepompownia ścieków

Wszędzie tam, gdzie korzystamy z wody, a więc w gospodarstwach domowych, placówkach publicznych czy obiektach sportowych, pojawia się problem brudnej wody, która pochodzi ze spłukiwania toalety lub prania i mycia. Taka ciecz powinna być odprowadzana do oczyszczalni, która powinna bazować na grawitacji i naturalnej różnicy poziomów, jednak zdarza się również tak, że system zamontowany jest zbyt wysoko i uniemożliwia sprawną pracę – w takich sytuacjach konieczne jest zastosowanie systemu przepompowującego ścieki. To urządzenie zbiornikowo-tłoczne, które zawierają instalację i armaturę hydrauliczną i zaopatrzone są w system sterowania ich pracą. Służą odprowadzaniu zanieczyszczeń, takich jak ścieki komunalne, sanitarne, wody drenażowe, opadowe, odwodnieniowe czy inne. Takie rozwiązanie jest powszechnie stosowane tam, gdzie nie sprzyja nam ukształtowanie terenu. W takich sytuacjach warto zainstalować przydomową oczyszczalnię ścieków. Koszt nie jest wysoki, mając na względzie ochronę środowiska i długofalowe efekty.

Kiedy instalować przydomową oczyszczalnię?

Wszędzie tam, gdzie nie jest możliwe przyłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej, powinniśmy zdecydować się na przydomowe szambo. Koszt jest jednorazowy, a daje nam gwarancję, że prawidłowo pozbędziemy się zanieczyszczeń. W naszej ofercie znajdują się takie przydomowe szamba, których cena jest adekwatna do jakości. Wysokogatunkowe materiały – polietylen o wysokiej gęstości (PEHD) i sztywności obwodowej od 4 kN/m2, średnicach w zakresie 600-3000 mm i wysokości do 7000m. Na życzenie Klienta zbiornik może zostać wyposażony w dodatkowy pomost technologiczny wykonany ze stali nierdzewnej, gwarantującej łatwy dostęp do pomp i armatury. Nasze produkty są wyjątkowo żywotne i wytrzymałe na zniszczenia, dzięki czemu cena przydomowej oczyszczalni ścieków nie jest wygórowana, a sam system sprawdzi się w wielu gospodarstwach domowych.

Oczyszczalnie ścieków – oferta Bamartech

W ofercie Bamartech znajdują się przydomowe szamba do ścieków szarych (wody niezawierającej cząstek stałych, a więc pochodzącej z pralki, prysznica czy zlewu) oraz czarnych – woda spłukiwana w toalecie. Koszt przydomowej oczyszczalni ścieków to jednorazowy wydatek, który zwróci się przy długofalowym użytkowaniu, a w dodatku mamy pewność, że przyczyniamy się do ochrony środowiska. Jest więc to rozwiązanie wysoce ekologiczne i bardzo praktyczne, nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również szkołach czy innych placówkach użytkowych, gdzie pojawia się zanieczyszczona woda z toalety, pralki czy pochodząca ze zmywania naczyń.

Trwałość i wytrzymałość produktów

Nasze produkty są wyjątkowo trwałe, dzięki czemu doskonale sprawują się w każdym gospodarstwie domowym. Będą długo służyć, właściwie oczyszczając ciecz, a jednocześnie materiał, z jakiego zostają wykonane przydomowe oczyszczalnie gwarantują żywotność. Są odporne na zanieczyszczenia, dzięki czemu zbiorniki nie ulegają korozji. Sam montaż jest prosty, nie wymaga od użytkownika specjalistycznej wiedzy, co pomaga każdemu zainstalować przydomową oczyszczalnię ścieków. Koszt samodzielnego montażu będzie znacznie niższy niż cena usługi świadczonej przez profesjonalistów.