Firmę Bamar Tech założyliśmy z Marcinem kilka lat temu. Wcześniej przez wiele lat zajmowaliśmy się handlem różnymi urządzeniami polskich i zagranicznych producentów. Dysponując tak dużym doświadczeniem, znajomością rynku oraz potrzeb naszych klientów zaprojektowaliśmy własną oczyszczalnię biologiczną.

Z czasem urośliśmy w siłę. Teraz dostarczamy Wam rozwiązania na światowym poziomie w rozsądnej cenie.

Bartosz Czub

współwłaściciel firmy,
specjalista d/s wodno-kanalizacyjnych

Stosujemy własne innowacyjne rozwiązania do wykorzystania lub pozbywania się oczyszczonych ścieków. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce rozwiązujemy coraz częściej pojawiający się problem kolmatacji oczyszczalni drenażowych. Naprawiamy zamulone drenaże.

Specjalizujemy się w produkcji biologicznych oczyszczalni SBR Bio Solid i Bio Solid Multi. Posiadamy również popularne w ofercie niskobudżetowe oczyszczalnie ekologiczne tak zwane drenażówki z serii BT. Oferujemy także separatory, przepompownie oraz systemy zagospodarowania wód deszczowych. Wykonujemy proste jak i zaawansowane instalacje Dobieramy urządzenia szyte na miarę potrzeb naszych klientów.

Zawsze chcemy być najlepsi w tym co robimy . Priorytetem dla nas jest jakość oferowanych produktów a satysfakcją pełne zadowolenie klientów.

Marcin Wolnik

współwłaściciel firmy,
specjalista ds. technicznych

Certyfikaty

Nasze produkty

Bio Solid oczyszczalnie biologiczne

Oczyszczalnia Bio Solid działa w systemie SBR w dwóch cyklach 12-godzinnych, a nad prawidłową pracą urządzenia czuwa nowoczesny i niezawodny sterownik. Oczyszczalnia charakteryzuje się solidną i przemyślaną konstrukcją . Doskonale znosi duże obciążenia. Daje to możliwość zamontowania oczyszczalni na dużej głębokości (nawet do 1,2 metra pod gruntem).

Jest to pod wieloma względami unikalny produkt na rynku, dlatego gwarantujemy prawidłową pracę w każdych warunkach wodno-gruntowych.

Dodatkowy atut linii BioSolid to nawadnianie liniowe, dzięki któremu klienci utrzymujący ogród mogą zyskać darmową wodę do nawadniania.

BT oczyszczalnie drenażowe

To rozwiązania doskonale znane i z powodzeniem stosowane od lat. Urządzenia serii BT charakteryzują się solidnymi osadnikami dwu komorowymi o dużej wytrzymałości. Ekologiczna oczyszczalnia to produkt o stosunkowo niskiej cenie, sprawdzający się na gruntach dobrze przepuszczalnych

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Zielona Góra / Ekologiczne oczyszczalnie ścieków Puławy / Przydomowe oczyszczalnie ścieków Poniec