Strefa instalatora

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Żywiec

Jeśli nie masz możliwości podłączenia się do zewnętrznej sieci kanalizacyjnej lub po prostu szukasz ekologicznych rozwiązań na miarę Twoich potrzeb, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Bamar Tech produkuje i prowadzi sprzedaż nowoczesnych rozwiązań, które wspomagają szybkie i skuteczne pozbywanie się ścieków. Przydomowa oczyszczalnia, którą oferujemy, pozwala również powtórnie wykorzystać odzyskaną wodę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Żywca do zapoznania się z naszą ofertą szamb i zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Oczyszczalnie przydomowe ścieków – montaż i serwis w Żywcu

W naszej ofercie znajdują się różnorodne rozwiązania stworzone z myślą o jednorodzinnych gospodarstwach domowych. Przydomowa oczyszczalnia ścieków w Żywcu Bamar Tech pozwala na szybkie i bezproblemowe odprowadzanie nieczystości. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom rozwiązania na miarę ich potrzeb – nasze systemy mogą zostać dostosowane do gospodarstw domowych o różnej wielkości. Proponowane przez nas rozwiązania z powodzeniem funkcjonują również na większym terenie, np. na terenie całego osiedla, gwarantując efektywne odprowadzanie nieczystości bez problemów. Naszym Klientom proponujemy także szamba ekologiczne.

Ekologiczne szamba w Żywcu

Jest to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych zbiorników na nieczystości. Nowoczesne szamba ekologiczne w Żywcu działają w oparciu o proste rozwiązania, oferując domownikom bezproblemowe działanie przez bardzo długi czas. Ich funkcjonowanie opiera się na sedymentacji. Wyróżniają się wysoką wydajnością oraz stabilnością systemu. Są także bardzo szczelne i trwałe, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca. Dzięki temu szamba ekologiczne Bamar Tech z powodzeniem wybierane są na nawet małe działki.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków i ekologiczne szamba

Zbiorniki pozwalają na zakopanie przydomowej oczyszczalni ścieków głęboko w glebę. Są one bardzo wytrzymałe i mają doskonały wpływ na działanie całego systemu, o wiele większy niż sama technologia oczyszczania. Ponadto jest to rozwiązanie przyjazne środowisku naturalnemu – oczyszczone ścieki z przydomowej oczyszczalni można odprowadzić bezpośrednio do gleby. Zaawansowany proces filtracji dba, by nie miały one negatywnego wpływu na środowisko. Ponadto sama eksploatacja szamba ekologicznego naszej produkcji jest bardzo tania – nie trzeba wywozić nieczystości co kilka tygodni tak jak w przypadku tradycyjnej alternatywy naszego ekologicznego szamba. Ponadto, cała inwestycja zwraca się już w kilka lat.

Zalety przydomowej oczyszczalni ścieków w Żywcu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie korzyści płyną z oferowanych przez nas rozwiązań. Przydomowe oczyszczalnie ścieków są przede wszystkim tanie w eksploatacji, wręcz nieporównywalnie z tradycyjnymi szambami. Są one także w pełni bezpieczne i funkcjonalne. Oczyszczone ścieki można użyć jako źródło wody np. dla roślinności znajdującej się na działce. Nasze systemy są także w pełni bezpieczne oraz ekologiczne – nie oddziałują negatywnie na środowisko naturalne, a ich prosta i trwała konstrukcja zapewnia długą żywotność. Wszystkim Klientom Bamar Tech oferujemy również montaż i serwisowanie.

Bomar Tech – ekologiczne rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

Oferowane przez nas przydomowe oczyszczalnie ścieków i szamba ekologiczne w Żywcu charakteryzuje wysoka wydajność oraz wysoka jakość wykonania. Do ich produkcji zastosowaliśmy starannie wyselekcjonowane materiały, które gwarantują wysoką szczelność i wytrzymałość na szereg czynników zewnętrznych. Dokładny system dobieramy indywidualnie w zależności od potrzeb inwestora oraz charakterystyki gospodarstwa domowego. W Bomar Tech posiadamy także szeroką ofertę biopreparatów oraz różnego rodzaju akcesoriów. Oferujemy również kompleksowe i fachowe doradztwo, towarzysząc naszym Klientom przez cały proces, począwszy od kupna i skończywszy na montażu przydomowych oczyszczalni ścieków. Zapewniamy także profesjonalny serwis przydomowych oczyszczalni. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Żywca do skorzystania z naszej oferty.

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą,
wypełnij formularz zgłoszeniowy.