W naszej ofercie znajdziesz biopreparaty do udrażniania przydomowych oczyszczalni ścieków, ale także naturalne środki do sprzątania. Proponujemy ekologiczne substancje, dzięki którym oczyścisz urządzenia sanitarne w kuchni i łazience. Preparaty na bazie naturalnych enzymów pomogą Ci również odtłuścić zmywarkę i usunąć nieprzyjemny zapach z urządzenia. A jeśli Twoja instalacja wymaga odkamieniania, możesz sięgnąć po biopreparat w formie silnego żelu sprzątającego, który usuwa kamień bez ryzyka korozji.

Wszystkie proponowane przez nas środki są przyjazne dla środowiska. To naturalne zastępniki chemicznych substancji. Postaw na biopreparaty oferowane przez Bamar Tech, jeśli szukasz ekologicznych środków o najwyższej skuteczności. Udrożnij oczyszczalnię i posprzątaj dom zgodnie z zasadami ekologii.

Biopreparaty, które znajdziesz w naszej ofercie są też łatwe w użyciu. W przypadku środków oczyszczających drenaże, należy w pierwszej kolejności wypompować ciecz. Następnie rozpuszczamy preparat w wodzie w proporcjach zalecanych przez producenta. Oczyszczanie przeprowadzamy w momencie, gdy nie ma spływu ścieków, czyli najlepiej w nocy. Dodatkowo warto regularnie stosować biopreparaty zapobiegające zatykaniu się drenaży – to środki, które mogą być stosowane przez toaletę, a więc są jeszcze prostsze w obsłudze. Do oczyszczania przejdź wtedy, gdy czynności zapobiegające zatykaniu nic nie dały. Wskazaniem do użycia preparatów czyszczących może być również nieprzyjemny zapach. Oferowane przez nas środki mogą być wykorzystywane do regeneracji i konserwacji oczyszczalni jednokomorowych, jak i nowoczesnych instalacji wyposażonych w czynny osad lub złoże biologiczne. Polecamy też żele do odkamieniania urządzeń sanitarnych oraz usuwania nieprzyjemnych zapachów wydobywających się z instalacji kanalizacyjnych.