Firma Bamar Tech zajmuje się produkcją i dystrybucją przydomowych oczyszczalni ścieków oraz osiedlowych oczyszczalni ścieków dla mieszkańców Wieliczki i powiatu wileckiego. Innowacyjne rozwiązania, które zostały wykorzystane, wspierają skuteczne pozbycie się oczyszczonych ścieków lub ich dalsze wykorzystanie. Bamar Tech to prawie jedyna firma w Polsce, która potrafi poradzić sobie z naprawą zamulonych, przydomowych drenaży. Szeroka oferta, w której znajdują się różne rodzaje ekologicznych oczyszczalni ścieków, zbiorniki na wodę deszczową oraz profesjonalne usługi – montaż i serwis oczyszczalni ścieków, jest skierowana do wszystkich mieszkańców Wieliczki i okolic.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków i zbiorniki na wodę w Wieliczce

Ofertę Bamar Tech stanowią rozmaite oczyszczalnie ścieków. Wieliczka i powiat wilecki na dużych obszarach pokryte są zabudową jednorodzinną. Dla wszystkich mieszkańców ważne jest szybkie i efektywne odprowadzanie zanieczyszczeń. Bamar Tech jest producentem biologicznych oczyszczalni SBR Bio Solid oraz Bio Solid Multi. Przedsiębiorstwo jest również dostawcą konkurencyjnych cenowo oczyszczalni drenażowych. Oczyszczalnie tego typu dla mieszkańców Wieliczki, w zależności od wymiarów, mogą zostać zastosowane w gospodarstwach domowych różniących się od siebie wielkością. Ponadto w ofercie Bamar Tech przewidziane są również zbiorniki na wodę deszczową w powiecie wileckim.

Bio oczyszczalnie i szamba ekologiczne w mieście Wieliczka

Każdy typ przydomowych oczyszczalni ścieków, oferowany przez Bamar Tech dla mieszkańców Wieliczki, zrobiony jest z bardzo dużą sumiennością oraz złożony z najlepszej jakości elementów. Dzięki temu ścieki są oczyszczane i odprowadzane w całkowicie ekologiczny sposób. Inwestycja w biologiczne oczyszczalnie ścieków marki Bamar Tech dla Wieliczki szybko się zwraca, gdyż niskie zużycie energii oraz bardzo małe koszty eksploatacji zapewniają długotrwałe oszczędności. Oczyszczalnie ścieków przydomowe SBR Bio Solid i Bio Solid Multi mają 15 lat gwarancji na całkowicie automatyczne funkcjonowania we wszystkich warunkach wodno-gruntowych. Dodatkowo oczyszczoną ze ścieków wodę można ponownie zastosować do nawadniania ogrodowych roślin.

Bamar Tech oferuje również akcesoria, które są potrzebne do funkcjonowania przydomowej bio oczyszczalni ścieków: pokrywy, nadbudowy teleskopowe oraz nadbudowy stałe.

Osiedlowe oczyszczalnie ścieków – Wieliczka i powiat wilecki

Osiedlowe oczyszczalnie biologiczne przeznaczone dla miasta Wieliczka to niezwykle nowoczesny produkt. Bardzo efektywnie oczyszcza ścieki pochodzące z Wieliczki i wileckich osiedli. Spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej oraz polskiego prawa budowlanego dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Osiedlowe oczyszczalnie ścieków są zrobione z najsolidniejszych elementów, optymalnie skoordynowanych do wykonywania swoich zadań. Bio oczyszczalnie są niewielkie, więc zajmują mało miejsca. Nadają się również do zamontowania w okolicy z dużym natężeniem ruchu.

Osiedlowe oczyszczalnie biologiczne dla miasta Wieliczka są wyposażone w system sterowania i kontroli przepływu ścieków oraz system alarmowy, co pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa, a także decyduje o znikomym wpływie na środowisko. Ekologiczne oczyszczalnie ścieków to gwarancja, że Wieliczka będzie się rozwijać w zgodzie z przyrodą.

Montaż oczyszczalni ścieków dla mieszkańców Wieliczki i okolic

Przedsiębiorstwo Bamar Tech oferuje montaż przydomowych oczyszczalni ścieków oraz osiedlowych oczyszczalni ścieków w mieście Wieliczka. Wieloletnie doświadczenie, fachowa wiedza i specjalistyczne narzędzia, a także wyśmienita znajomość warunków wodno-gruntowych występujących w powiecie wileckim, składają się na kompleksową usługę montażu oczyszczalni ścieków dla mieszkańców Wieliczki.

Serwis oczyszczalni ścieków – Wieliczka i powiat wilecki

Grupa specjalistów z Bamar Tech, oferuje profesjonalne wsparcie w utrzymaniu dobrej kondycji przydomowych i osiedlowych oczyszczalni ścieków. Serwis oczyszczalni ścieków w Wieliczce i okolicach to pewność, że urządzenia będą funkcjonowały długo oraz sprawnie. Bamar Tech zajmuje się również naprawami oraz usuwaniem niespodziewanych usterek.