Zbiorniki bezodpływowe (szamba szczelne) wykonane są z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) i przeznaczone do gromadzenia ścieków. Przystosowane są do przykrycia warstwą gruntu, która nie przekracza 1,0m. W przypadku głębszego posadowienia oferowane są wyroby o konstrukcyjnie zwiększonej wytrzymałości.

Bamar Tech może zaproponować swym klientom zróżnicowane pod wieloma względami zbiorniki polietylenowe (szamba szczelne).Zbiorniki bezodpływowe są dostępne w standardowych opcjach, jak i wykonywane na indywidualne zamówienie klientów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wymagającym zadaniom.

Zakres oferowanych pojemności obejmuje przedział od 2 m3 do 60 m3. W zależności od pojemności zbiorniki są wyposażone w jeden bądź dwa włazy rewizyjne o średnicy 0,6m. Standardowa wysokość kołnierza rewizyjnego wynosi 0,6m. Istnieje również możliwość zakupu dodatkowych nadbudów o standardowych wysokościach od 0,3m do 0,8m, umożliwiających jego wydłużenie. Średnica rury dopływowej wykonywana jest standardową rurą DN160. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania przyłącza dopływowego o dowolnej średnicy. Konstrukcja zbiornika umożliwia także wykonanie przelewu umożliwiającego podłączenie kolejnego zbiornika, w celu zwiększenia pojemności. Odpowietrzenie zostało wykonane rurą DN110.

W sytuacji stałego lub okresowo występującego wysokiego poziomu wód gruntowych, przy wykonywaniu prac montażowych, zbiornik musi zostać zabezpieczony opaską betonową, zabezpieczającą przed wyporem.

W ofercie Bamar Tech znajdziesz sprawdzone zbiorniki bezodpływowe, które znakomicie nadają się zarówno do gromadzenia wody deszczowej, jak i ścieków. Proponujemy modele wykonane z wytrzymałego polietylenu HDPE. To materiał, który zapewnia całkowitą szczelność.

Oferujemy zbiorniki bezodpływowe o zróżnicowanej objętości. Najmniejsze modele zmieszczą 2 m3, a największe aż 60 m3. Istnieje też możliwość regulacji wysokości włazu rewizyjnego. Bazowo ma on wysokość 60 cm, jednak można ją podnieść dzięki połączeniu z nadbudową. Przyjmujemy też indywidualne zlecenia na zbiorniki z włazami o niestandardowej wysokości. Ponadto pojemnik może być wyposażony w większą ilość włazów rewizyjnych – jeśli wymaga tego długość zbiornika. Włazy mają średnicę 60 cm.

Gwarantujemy, że zbiorniki bezodpływowe, które znajdziesz w naszej ofercie, mają wymagane atesty i certyfikaty. Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące pojemników Bamar Tech, skontaktuj się z naszymi specjalistami za pomocą formularza internetowego lub telefonicznie.